Balletpakje roze met striklinten, gevoerd lijfje en tutu. Deze balletpakjes zijn ook leuk om in te verkleden ! Ballerina jurk met Spaanse hakken schoentjes : altijd een groot succes !
Type : Balletpakje
Kleur : roze
Artikelcode :…Balletpakje tutu met striklinten licht roze€ 26,95 € 21,95Balletpakje fel roze met striklinten en tutu. Deze balletpakjes zijn ook leuk om in te verkleden ! Ballerina jurk met Spaanse hakken schoentjes : altijd een groot succes !
Type : Balletpakje
Kleur : fel roze
Artikelcode : 66206Balletpakje tutu met striklinten fel roze€ 26,95 € 21,95Balletpakje fuchsia roze met striklinten en tutu. Deze balletpakjes zijn ook leuk om in te verkleden ! Ballerina jurk met Spaanse hakken schoentjes : altijd een groot succes !
Type : Balletpakje
Kleur : fuchsia roze
Artikelcode :…Balletpakje tutu met striklinten fuchsia roze€ 26,95 € 21,95Balletpakje blauw met tutu en stiklinten aan de bovenzijde. Deze balletpakjes zijn ook leuk om in te verkleden ! Goed te combineren met onze blauwe Spaanse schoenen.
Type : Balletpakje
Kleur : blauw
Artikelcode : 25004Balletpakje tutu met striklinten blauw€ 26,95 € 21,95Balletpakje paars met tutu en stiklinten aan de bovenzijde. Deze balletpakjes zijn ook leuk om in te verkleden !
Type : Balletpakje
Kleur : paars
Artikelcode : 24806Balletpakje tutu met striklinten paars€ 26,95 € 21,95Balletpakje rood met tutu en stiklinten aan de bovenzijde. Deze balletpakjes zijn ook leuk om in te verkleden ! Goed te combineren met onze rode Spaanse schoenen.
Type : Balletpakje
Kleur : rood
Artikelcode : 24606Balletpakje tutu met striklinten rood€ 26,95 € 21,95Balletpakje fel blauw met tutu en stiklinten aan de bovenzijde. Deze balletpakjes zijn ook leuk om in te verkleden ! Goed te combineren met onze blauwe Spaanse schoenen.
Type : Balletpakje
Kleur : fel blauw
Artikelcode : 74206Balletpakje tutu met striklinten fel blauw€ 26,95 € 21,95Balletpakje wit met gevoerd lijfje en tutu. Dit ballet pakje is ook leuk om in te verkleden ! Tevens met de Spaanse hakken schoentjes een groot succes !
Type : Balletpakje
Kleur : wit
Artikelcode : 24406Balletpakje tutu met striklinten wit€ 26,95 € 21,95Balletpakje zwart met gevoerd lijfje en tutu. Dit ballet pakje is ook leuk om in te verkleden !
Tevens met de Spaanse hakken schoentjes een groot succes !
Type : Balletpakje
Kleur : zwart
Artikelcode : 24706EAN : 8719172159189Balletpakje tutu met striklinten zwart€ 26,95 € 21,95Balletpakje zuurstok roze met striklinten en tutu. Deze balletpakjes zijn ook leuk om in te verkleden ! Ballerina jurk met Spaanse hakken schoentjes : altijd een groot succes !
Type : Balletpakje
Kleur : zuurstok roze
Artikelcode…Balletpakje met tutu zuurstok roze€ 26,95 € 21,95Balletpakje geel met striklinten en tutu. Deze balletpakjes zijn ook leuk om in te verkleden ! Ballerina jurk met Spaanse hakken schoentjes : altijd een groot succes !
Balletpakje met tutu geel€ 26,95 € 21,95Spaanse flamenco body effen fuchsia roze met 3/4 uiteenlopende mouw voor meisjes. Goed te combineren met een Spaanse flamenco rok voor meisjes en onze flamenco schoenen. Leuk voor bij je flamenco dans les of ballet les.
Merk : La…Balletpakje voor meisjes zilver met lange mouw. Deze balletpakjes zijn ook leuk om in te verkleden. Dit ballet pakje is aan de onderzijde opgesneden.
Samen met Spaanse hakken schoentjes : altijd een groot succes ! Materiaal : 100…Balletpakje voor meisjes goud met lange mouw. Deze balletpakjes zijn ook leuk om in te verkleden. Dit ballet pakje is aan de onderzijde opgesneden.
Samen met Spaanse hakken schoentjes : altijd een groot succes ! Materiaal : 100 %…Balletpakje goud met lange mouw€ 24,95Spaanse flamenco body effen licht roze met 3/4 uiteenlopende mouw voor meisjes. Goed te combineren met onze prinsessen schoenen. Leuk voor bij je ballet les.
Merk : La Señorita
Type : Spaanse flamenco body
Kleur : licht…
Spaansejurk Nederland
- SPAANSE JURK NL
- NIEUW - NIEUW
- PRINSESSENJURKEN
- Maatadvies
- Cadeau Service
- Elsa Anna jurk Frozen
- Frozen accessoires
- Eenhoorn Unicorn jurk
- LOL Surprise jurk
- Zeemeerminnen jurk
- Jasmine jurk
- Ladybug
- Rapunzel jurk
- Doornroosje jurk
- Assepoester jurk
- Moana jurk
- Communiekleding
- Chinese kleding
- Superhelden kostuum
- Halloween kleding
- Prinsessenjurk SALE
- Prinsessen capes
- Jurken per kleur
- Onesies / huispakken
- Balletpakjes met tutu
- Ballet rokjes NIEUW
- Accessoires
- FROZEN JURKEN
- VERKLEEDKLEDING
- ONESIE KINDEREN
- SPAANSE JURKEN
- SPAANSE SCHOENEN
- Maat Advies
- Flamenco schoenen
- Frozen schoenen
- Ballerina schoenen
- Prinsessen slippers
- Prinsessen sneakers
- Sneakers jongens
- Pantoffels/sloffen
- Schoenen dames
- Bruids meisjes schoenen communie
- Schoenen SALE
- Schoenen per kleur
- Schoenen stippen
- Schoenen roze
- Schoenen zilver/goud
- Schoenen Strikje
- Schoenen Hartje
- Schoenen Vlinder
- Schoenen Glamour
- Schoenen Glitter
- Schoenen clips
- Inlegzooltjes
- ACCESSOIRES
- Armbanden
- Kettingen
- Oorbellen
- Haarbloemen
- Haarbanden
- Haarkammen
- Handschoenen
- Tiara / kroontjes
- Pruiken / vlechten
- Vleugels NIEUW
- Schoenclips
- Frozen Accessoires
- Flamenco waaiers
- Flamenco rozen
- Haar rozen
- Ketting franje
- Castagnettes
- Sambaballen
- Sombrero`s / hoeden
- Manton/omslagdoek
- Flamenco schorten
- Flamenco sjaals
- Dansdoek muntjes
- Boa`s
- Accessoire pakketten
- Ballet pakjes
- Balletrokjes
- Flamenco popjes
- Barbie jurk
- Fiesta rokjes
- Zonnebrillen
- Spaanse flamingo
- Tassen/rugzakken
- Portemonees
- Tas hangers
- Accessoires overig
- FLAMENCO ROKKEN
- FLAMENCO SCHORTEN
- SPAANSE MANTONS
- AANBIEDINGEN
- KLANTENSERVICE